Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Senior Tester - skandynawska firma w Katowicach

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
3364 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Nr Ref.: 7-10-25790/PC

Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta, firmy ze szwedzkimi korzeniami o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmującej się tworzeniem gier pieniężnych online, w związku z otwarciem nowego centrum programistycznego, poszukujemy osoby na stanowisko: Starszy Tester Manualny

Do obowiązków kandydata na tym stanowisku będzie należało:

- testowanie aplikacji webowych, testy manualne
- kontrola i obsługa procesu zgłoszeń
- analiza istniejącej oraz tworzenie dokumentacji
- analiza błędów oprogramowania i rekomendowanie najlepszych rozwiązań
- praca w zwinnym środowisku (Agile)
Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze testowania oprogramowania
- znajomość narzędzi i metod testowania
- doświadczenie w pracy w metodologii Agile
- silna orientacji na jakość i umiejętność koncentracji na szczegółach
- znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (praca w zespołach międzynarodowych)
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- konkurencyjne warunki zatrudnienia
- dostęp do nowoczesnych technologii
- możliwość uczestniczenia w rozwoju centrum programistycznego
- praca dla klienta wewnętrznego

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl.

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it/