Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Hiszpania Stewardessa / Steward Hiszpania
Stewardessa / Steward (personel pokładowy)

Logart Personnel Consulting
Hiszpania, Madryt, Barcelona - Girona, Barcelona-Reus, Barcelona - El Prat, Alicante, Malaga, Sewilla, Valencja, Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote
praca stacjonarna
2995 dni temu

Logart Personnel Consulting jest agencją doradztwa personalnego działającą na obszarze Polski oraz krajów UE. Specjalizacja firmy to rekrutacja menedżerów i specjalistów oraz udostępnianie pracowników tymczasowych dla firm z sektora TSL (Transport, Spedycja, Logistyka) oraz dla firm produkcyjnych.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów, irlandzkich linii lotniczych, poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy w zespołach pokładowych samolotów na stanowisku:

Stewardessa / Steward
(personel pokładowy)

Miejsce pracy: Madryt, Barcelona - Girona, Barcelona-Reus, Barcelona - El Prat, Alicante, Malaga, Sewilla, Valencja, Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote

Zadania:

Nasz zleceniodawca oferuje możliwość podjęcia pracy na tym stanowisku także osobom bez doświadczenia – takie osoby zostaną skierowane na szkolenie przygotowujące do pracy, które odbędzie się w Polsce lub za granicą.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem warunków szkolenia i zatrudnienia dostępnym na naszej stronie internetowej: http://www.logart.com.pl/index.php/logart/page/praca_w_liniach.

Opis stanowiska:

Praca wiąże się z pracą i zamieszkaniem w jednym z następujących krajów:

  • Wielka Brytania: Glasgow, Liverpool, Bristol, Londyn (Stansted, Luton), Birmingham, East Midlands, Bournemouth, Edynburg, Leeds, Manchester
  • Irlandia: Dublin, Cork, Shannon
  • Włochy: Piza, Rzym, Mediolan, Alghero, Bolonia, Cagliari, Pescara, Trapini Sicily, Bari, Brindisi
  • Belgia: Bruksela
  • Niemcy: Dusseldorf, Frankfurt, Bremen, Baden-Baden
  • Hiszpania: Madryt, Barcelona - Girona, Barcelona-Reus, Barcelona - El Prat, Alicante, Malaga, Sewilla, Valencja, Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote
  • Portugalia: Porto, Faro
  • Szwecja: Sztokholm
  • Norwegia: Osla Rygge
  • Litwa: Kowno
  • Malta: Luga
  • Polska: Wrocław, Kraków, Warszawa, Gdańsk
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • miła aparycja
  • wzrost od 1,57 m do 1,88 m
  • umiejętność pływania
  • gotowość do stacjonowania w jednym z krajów Europy, w którym dane linie lotnicze posiadają swój oddział - pełna elastyczność odnośnie miejsca pracy
  • gotowość do wzięcia udziału w płatnym szkoleniu w Polsce lub za granicą przez okres ok. 5 tygodni – zapisanie się na kurs wiąże się z opłatami ze strony kandydatów (więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi)
  • dobry wzrok (lub możliwość noszenia soczewek kontaktowych)
  • wykształcenie min. średnie
  • posiadanie ważnego (min. 1,5 roku) paszportu jednego z krajów Unii Europejskiej
  • brak widocznych tatuaży (w przypadku pań: brak tatuaży na szyi, twarzy, na rękach - poniżej ramion aż do dłoni, na nogach - od kolan do stóp; w przypadku panów: brak tatuaży na szyi, twarzy i rękach - poniżej ramion aż do dłoni)
Oferujemy:
  • ciekawą i atrakcyjną pracę w międzynarodowym środowisku
  • płatne urlopy
  • wymiar czasu pracy: ok. 20-25 h tygodniowo, średnie wynagrodzenie 1000-1400 EUR/ miesiąc
  • duże zniżki na wszystkie loty w ramach danych linii lotniczych (cena biletu na wszystkie połączenia w Europie to tylko ok. 7 EUR + podatki lotniskowe)