Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Produktów

    Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    2 dni
    Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wprowadzanie nowych produktów na rynek oraz realizację celów sprzedażowych w segmencie edukacyjnym dla grupy wiekowej 7-10 lat, a w szczególności za: budowanie portfolio i koordynację procesu kreacji poprzez rozwój produktu/grupy produktów w...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Kierownik ds. Promocji Łódź
Supervisor. Koordynator ds. Merchandisingu i Promocji

Exploreo Sp. z.o.o.
Łódź
praca stacjonarna
3499 dni temu

Ogłoszenie numer: 502440, z dnia 2014-08-29

Exploreo Sp. z o.o. działa na rynku od 2005 roku. Już ponad dziewięć lat specjalizujemy się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży i ekspozycji produktów. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy, outsourcing sił sprzedaży, dystrybucja materiałów POS, monitoring cen, jak również badania marketingowe, to główny zakres usług naszej firmy.

W związku z nieustannym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Realizację działań merchandisingowych i promocyjnych w powierzonym regionie
  • Rekrutację, szkolenia, zawieranie i rozwiązywanie umów,  koordynację i nadzór  nad pracą podległych  merchandiserów i hostess
  • Dbanie o zachowanie standardów merchandisingowych i wszelkich wymagań Klienta
  • Organizację oraz  nadzór nad prawidłowym przebiegiem akcji promocyjnych
  • Współpracę z kierownikami sklepów oraz pracownikami
  • Budowanie i utrzymywanie poprawnych relacji z kierownictwem obsługiwanych sklepów
  • Współpracę z przedstawicielami handlowymi Klienta firmy
  • Bieżące raportowanie zleconych zadań

Wymagania

  • Własna działalność gospodarcza – warunek konieczny
  • Doświadczenie i umiejętność  zarządzania zespołem merchandiserów i hostess
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku supervisor lub koordynator grupy merchandiserów
  • Doświadczenie we współpracy i znajomość zasad pracy w hipermarketach
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych  i odpowiedzialnych decyzji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Własny samochód, prawo jazdy kat. B
  • Książeczka zdrowia (badania ogólne, SANEPID)
  • Dyspozycyjność  min 3 dni w tygodniu

Oferujemy

  • Współpraca z renomowanymi Klientami branży FMCG
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Narzędzia pracy niezbędne na stanowisku
  • Pakiet szkoleń
  • Atrakcyjną formę wynagrodzenia