Najnowsze oferty pracy

  • Unified Communication & Collaboration Engineer

    Aon   śląskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Kraków
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    What the day will look like Responsible for the technical delivery of UC and Collaboration projects, including planning, design, implementation and testing of technical solutions which meet business requirements. Ensure timely and cost-effective delivery of solutions required for new projects....
Praca.pl Praca śląskie Architekt Systemów Komputerowych śląskie
System Design Engineer – R&D Automotive

Grafton Recruitment
śląskie, Tychy, Bielsko-Biała
praca stacjonarna
2562 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Tychy, Bielsko-Biała
Nr ref.: 7-30-41674/PC
Dla naszego klienta, firmy motoryzacyjnej, poszukujemy kandydatów do pracy w Centrum badawczo-rozwojowym w Tychach i Bielsku-Białej na stanowisku: System Design Engineer – R&D Automotive.

Miejsce pracy: Tychy, Bielsko-Biała

Zadania:
  • planowanie i implementacja nowych koncepcji w zakresie tworzenia oprogramowania wbudowanego dla największych marek na świecie
  • analiza potrzeb klienta, proponowanie i wdrażanie najlepszych rozwiązań
  • projektowanie światowej klasy kodu w oparciu o standardy ISO 26262 i AUTOSAR
  • wsparcie merytoryczne i techniczny leadership dla innych członków zespołu
  • współpraca z innym jednostkami R&D na świecie
Requirements:
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z programowaniem elektroniki w języku C (mile widziane doświadczenie w branży automotive)
  • bardzo dobre rozumienie obwodów elektrycznych
  • znajomość protokołów komunikacji (CAN, LIN, FlexRay)
  • umiejętność pracy w SPICE/CMMI
  • znajomość DOORS, Matlab/Simulink, SVN, GIT
  • rozumienie metodologii i narzędzi testowania oprogramowania
Benefits:
  • konkurencyjne na rynku wynagrodzenie
  • codzienna współpraca z jednostkami R&D firmy na świecie
  • wdrożeniowe i szkoleniowe wyjazdy za granicę
  • bardzo rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych
  • wsparcie w relokacji
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".