Zobacz więcej ofert pracy

Szef SPA

Partner Temps
podkarpackie, Arabia Saudyjska
praca stacjonarna
2374 dni temu

Ogłoszenie numer: 1791425, z dnia 2017-09-27

Firma Partner sp. j. to młoda dynamicznie rozwijająca się Agencja Pracy Tymczasowej wyspecjalizowana w zakresie selekcji i rekrutacji kadry pracowniczej. Od kilku lat sukcesywnie rozbudowujemy bazę o coraz to nowych Klientów.  Główna siedziba firmy znajduje się w Piasecznie k/ Warszawy.

Personel tworzący firmę PARTNER sp. j. posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte dzięki obsłudze jednych z największych tego typu Agencji w Polsce. Nabyta w ten sposób wiedza i kompetencje, pozwala nam na profesjonalne zaspokajanie oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów z każdej branży. W realiach stale zmieniających się potrzeb, charakteryzuje nas szczególna otwartość, elastyczność w działaniu oraz szybka i kompleksowa obsługa. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi dawały Państwu najwyższą satysfakcję. Wielu naszych klientów codziennie docenia profesjonalizm i zaangażowanie stale z nami współpracując.

Szef SPA

Miejsce pracy: podkarpackie, Arabia Saudyjska

Opis stanowiska

Pełnienie funkcji kierowniczej w procesach związanych z funkcjonowaniem obiektów spa.

Wymagania

  • dobra organizacji czasu, przedsiębiorczość,
  • profesjonalna i szczegółowej znajomości zagadnień pielęgnacji ciała i twarzy,
  • doświadczenie w branży,
  • znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do wyjazdu.

Oferujemy

  • satysfakcjonującą pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • mieszkanie,
  • pracę w międzynarodowym środowisku.