Najnowsze oferty pracy

  • Manager Produkcji Spożywczej

    "GOM" Owczarek Sp. k.   mazowieckie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Kamieńsk
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    23 godz.
    Zakres obowiązków: Zarządzanie codziennymi operacjami produkcyjnymi, zapewniając efektywność i wysoką jakość produktów; Koordynacja pracy zespołu produkcyjnego w celu osiągnięcia wyznaczonych celów produkcyjnych; Monitorowanie wskaźników wydajności i podejmowanie działań...
Zobacz więcej ofert pracy

Szef Zakładu

About You.PL Sp. z o.o.
mazowieckie, Ciechanów, Gostynin, Grodzisk Mazowiecki, Kozienice, Legionowo, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Ostrołęka, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Pionki, Pruszków, Przasnysz, Płock, Radom, Radzymin, Skaryszew, Sochaczew, Sulejówek, Warszawa, Wołomin, Zwoleń, Ząbki
praca stacjonarna
2832 dni temu

Odpowiedzialne podejście do świata, w którym żyjemy – MY ludzie…

Kim jesteśmy?

Jedną z firm będącą Pionierem w branży rekrutacyjnej. Partnerstwo i współpraca na każdym szczeblu naszej organizacji jest naszą siłą. Cenimy sobie perfekcjonizm, skuteczność oraz solidność.

Kto jest naszym Partnerem, na rzecz którego szukamy idealnego Pracownika?

Jedna z najbardziej renomowanych firm z branży produkcyjnej. Marka wyróżniająca się stabilnością, jakością, oryginalnością i innowacyjnością.

Kogo szukamy?

Jeżeli jesteś osobą, która chciałaby dołączyć do zespołu profesjonalistów, a Twoją pasją jest produkcja, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stanowisko:

Miejsce pracy: Ciechanów, Gostynin, Grodzisk Mazowiecki, Kozienice, Legionowo, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Ostrołęka, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Pionki, Pruszków, Przasnysz, Płock, Radom, Radzymin, Skaryszew, Sochaczew, Sulejówek, Warszawa, Wołomin, Zwoleń, Ząbki

Za co będziesz odpowiedzialny?

  • Kompleksowe zarządzanie zakładem produkcyjnym w obszarze w zakresie planowania i realizacji produkcji

  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość produkcji

  • Wdrażanie rozwiązań służących podnoszeniu jakości oraz wydajności produkcji

  • Nadzór nad infrastrukturą zakładu produkcyjnego

  • Wdrażanie najnowszych rozwiązań technologicznych

  • Planowanie i zarządzanie budżetem zakładu

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego

  • Min. 4 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wymagany j. angielski lub j. niemiecki na poziomie bardzo dobrym

  • Znajomości programów księgowych

Co oferujemy?

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pakiet szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności

  • Ciekawą pracę w dynamicznym i niesamowicie kreatywnym zespole

  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

Pamiętaj także o odpowiedniej klauzuli, abyśmy mogli się skontaktować:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.