Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice Technolog Odzieży Katowice
Szkoleniowiec / Technolog odzieży

ALLCOMP POLSKA Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
3187 dni temu

Ogłoszenie numer: 728291, z dnia 2015-07-08

Polski producent zaawansowanych technologicznie automatycznych maszyn do rozkroju tkanin, firma Allcomp Polska, w ramach rozbudowy działu support poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Wdrożenie systemów oferowanych przez naszą firmę, szkolenia przeprowadzane bezpośrednio u klienta lub zdalnie w Polsce i za granicą.
  • Wsparcie technologiczno-techniczne naszych klientów, ustawianie technologii i kierunku wykorzystania zakupionych technologii przez naszych klientów ( firmy produkcyjne: odzież i meble), prowadzenie rozmów bezpośrednich i telefonicznychz klientem
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej i technicznej.
  • Współpraca z dostawcą.

Wymagania

  • Technolog odzieży / Konstruktor odzieży. Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodę w komunikacji i czytaniu dokumentacji technologicznej i technicznej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność czasowa
  • Łatwość w nawiązaniu kontaktów i umiejętność pracy zespołowej
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Ms Office
  • Mile widziana znajomość programów CAD/CAM

Oferujemy

Zapewniamy odpowiednie szkolenia wewnętrzne. Liczymy na długoletnią współpracę, oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony.