Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Trener wewnętrzny śląskie
Szkoleniowiec - Trener Zespołów Sprzedaży

Vigget
śląskie
praca stacjonarna
3263 dni temu

Firma sprzedaży bezpośredniej
Z ofertą produktów na międzynarodową wyłączność
Poszukuje kandydatów

Na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie praktycznych warsztatów z handlowcami
  • analiza pracy handlowców i praca nad poprawą wyników
  • osobiste monitorowanie pracy zespołów handlowców w terenie
  • realizowanie celów sprzedażowych ustalonych przez zarząd
  • stałe raportowanie dla potrzeb zarządu

Oczekiwania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu
  • pełna dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy)
  • wyjątkowe na rynku produkty z wyłącznością dystrybucji
  • atrakcyjne wynagrodzenie - umowa o współpracy (podstawa + premia)
  • możliwość rozwoju i awansu