Zobacz więcej ofert pracy

Team Leader Studia FOTO

Gomez Michał Dobicki
Poznań
praca stacjonarna
2827 dni temu

Ogłoszenie numer: 1155452, z dnia 2016-07-01

Gomez to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje domów mody takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, PINKO, Twin-set, UGG, Hugo Boss, Guess, Armani Jeans, Liu Jo, Calvin Klein i inne.

Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Nadzór nad pracą studia fotograficznego,
  • Zarządzanie zespołem fotografów,
  • Rozdysponowanie pracy na poszczególnych pracowników,
  • Fotografowanie produktów odzieżowych (packshot),
  • Prowadzenie sesji zdjęciowych przy współpracy z modelami,
  • Rozliczanie pracy podległego zespołu,
  • Tworzenie raportów na potrzeby Zarządu.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem,
  • Doświadczenie w wykonywaniu zdjęć packshotowych,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu ADOBE Photoshop,
  • Zainteresowanie modą,
  • Własne portfolio (dodatkowy atut).

Oferujemy

  • Forma zatrudnienia do ustalenia
  • Pracę w profesjonalnym studio fotograficznym,
  • Doświadczenie w solidnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pełną wyzwań pracę wśród najlepszych marek modowych,
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze,
  • Kartę MultiSport i pakiet socjalny (opieka medyczna),
  • Imprezy integracyjne i nagrody uznaniowe,
  • Możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur Gomez.