Zobacz więcej ofert pracy

Technolog Betonu

P.H.P. NIKE SP. Z O.O.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
3205 dni temu

Ogłoszenie numer: 738707, z dnia 2015-07-10

PRODUCENT KOSTKI BRUKOWEJ I GALANTERII

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • Wykonywanie badań wyrobów betonowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 5 lat doświadczenia w produkcji wyrobów betonowych
  • Doświadczenie na stanowisku laborant
  • Znajomość norm dot. Betonu i elementów wibroprasowanych
  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia z zakresu badań i technologii betonu
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat b
  • Obsługa komputera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Możliwość podjęcia dłuższej współpracy
  • Praca w godzinach 7.00-15.00