Zobacz więcej ofert pracy

Technolog Cukierniczy

Firma Cukiernicza "MW Janczewscy" Mariola Janczewska
mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
praca stacjonarna
2995 dni temu

Ogłoszenie numer: 947048, z dnia 2016-02-11

Firma Cukiernicza MW Janczewscy to jeden z największych zakładów cukierniczych w Polsce. Zatrudnia blisko 200 osób i jest liderem w przemysłowej produkcji cukierniczej. MWJ jest firmą rodzinną prowadzaną przez Mariolę i Waldemara Janczewskich od 25 lat. Dzisiaj MWJ jest jedną z największych cukierni w Polsce: codziennie produkujemy około 15 ton wyrobów cukierniczych.

Miejsce pracy: mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki

Opis stanowiska

  • opracowywanie receptur nowych produktów (w szczególności ciast pieczonych, deserowych i tortów)
  • modyfikacje istniejących receptur
  • przeprowadzanie prób technologicznych
  • ścisła współpraca z działem handlowym i produkcyjnym
  • tworzenie niezbędnej dokumentacji technologicznej przy wdrażaniu nowych produktów

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenie w pracy w cukierni przemysłowej (najlepiej na stanowisko głównego cukiernika)
  • Duża wiedza na temat receptur cukierniczych oraz o procesie produkcji ciast deserowych i pieczonych
  • Wykształcenie gastronomiczne w kierunku cukierniczym i dyplom mistrza cukierniczego mile widziane
  • Pasja do cukiernictwa
  • Zaangażowanie, kreatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i szanse rozwoju
  • umowę o pracę
  • stabilność pracy
  • możliwość szkoleń w kraju i zagranicą
  • udział w seminariach, targach, wydarzeniach branżowych
  • dobrą atmosferę
  • możliwość pracy w jednej z najbardziej prężnie rozwijających się firm na rynku
  • praca w okolicach Warszawy - 30 km.