Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator/ka ankieterów cati

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Na co dzień w naszym zespole:odpowiadasz za cały cykl realizacji badań CATI z klientami korporacyjnymi i przedsiębiorstw,przygotowujesz bazy do realizacji,skryptujesz ankiety (przy wykorzystaniu Data Collection Predictive Solutions),nadzorujesz realizację ankiet przez wewnętrzny zespół...
Zobacz więcej ofert pracy

Teleankieter

InterKadra Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2663 dni temu

Jesteśmy jedną z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce. Na rynku działamy od 2006r. Kapitał firmy jest w 100 proc. polski. Posiadamy 20 Centrów Rekrutacyjnych w całym kraju, w przeliczeniu na pełne etaty zatrudniamy ponad 20 tysięcy pracowników.

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: CC/1216/WRO
Zadania:
  • praca 3-4 dni w tygodniu w godz. 8:00-20:00 (6-8 godz. dziennie),
  • prowadzenie wywiadów telefonicznych w oparciu o gotowy kwestionariusz,
  • zaznaczanie odpowiedzi na ekranie komputera i/lub krótka transkrypcja udzielanych przez respondentów odpowiedzi.
Wymagania:
  • pełnoletność,
  • dyspozycyjność w systemie dwuzmianowym,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • Darmowe, profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, nie musisz mieć doświadczenia, pomożemy Ci je zdobyć!
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • gwarantowaną, niezależną od wyniku stawkę godzinową: 13,00 zł brutto,
  • stawka 14,00 zł brutto po 120 godz. okresu wdrożeniowego,
  • zatrudnienie na umowę zlecenie,
  • bardzo dobre połączenie liniami tramwajowymi 32, 8.