Najnowsze oferty pracy

  • Tłumacz języka chińskiego

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Trawniki    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   7 500 - 11 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska tłumaczenie w językach: chińskim i polskim, pomocniczo angielski. tłumaczenie dokumentów z różnych dziedzin. tłumaczenia ustne podczas spotkań, negocjacji, w urzędach, delegacjach itp. tłumaczenie na budowie drogi ekspresowej S12 na odcinku Piaski-Dorohusk; realizacja...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Tłumacz Wielkopolskie
Tłumacz języka angielskiego

Netkadra
wielkopolskie, praca zdalna
praca stacjonarna
2522 dni temu

Agencja Pracy Netkadra

poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: praca zdalna

Wymagania:
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami

  • doskonała znajomość języka polskiego

  • obsługa komputera (MS Office)

  • wykształcenie min. średnie

  • gotowość do pracy zdalnej

  • mile widziane doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy

Zakres obowiązków:
  • bieżące tłumaczenie tekstów w tym także specjalistycznych; branżowych

  • korekta językowa gotowych tekstów

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia

  • umowę o pracę

  • możliwość dostosowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.