Najnowsze oferty pracy

  • Tłumacz języka chińskiego

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Trawniki    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   7 500 - 11 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska tłumaczenie w językach: chińskim i polskim, pomocniczo angielski. tłumaczenie dokumentów z różnych dziedzin. tłumaczenia ustne podczas spotkań, negocjacji, w urzędach, delegacjach itp. tłumaczenie na budowie drogi ekspresowej S12 na odcinku Piaski-Dorohusk; realizacja...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Września Tłumacz Września
Tłumacz Języka Niemieckiego

Clavey Personal Power Sp. z o.o
Września
praca stacjonarna
2876 dni temu

W branży Automotive jesteśmy na rynku od ponad 30-stu lat. Nasze działania dostosowane są do potrzeb każdego Klienta, a oferta ściśle dopasowanych rozwiązań, pozwala przedstawić szeroki pakiet usług. Jesteśmy kompetentni, a jednocześnie elastyczni. Te cechy gwarantują owocną współpracę w zakresie optymalizacji i ochrony zasobów na długie lata. Stosując się do Know-how i dysponując ponad 30-letnim doświadczeniem, pragniemy wychodzić poza utarte schematy, nawet przewyższając oczekiwania naszych Klientów. Nieustannie kontrolujemy wszelkie procesy  i zabezpieczamy poszczególne efekty naszej pracy powstające podczas realizacji danego projektu. Każdy pracownik z osobna, jak i cały dział są odpowiedzialni zarówno za jakość, zadowolenie Klienta oraz współpracę opartą na lojalności. Nasze motto brzmi: „Świadczenie usług to dla nas nie tylko zadowolenie Klienta, ale również wartościowy i sięgający w przyszłość rozwój Klienta".

W związku z szybką ekspansją na rynku Grupa Clavey zatrudni od zaraz do zakładu Volkswagena we Wrześni Kandydatów na stanowisko:

Kandydaci na to stanowisko powinni spełniać następujące wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość słownictwa technicznego i doświadczenie w pracy tłumacza,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – Word, Excel, Power Point, Outlook,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem,
  • solidność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne oraz samodzielność.

Zakres obowiązków:

  • udział w spotkaniach Volkswagen Poznań w charakterze tłumacza (tematyka techniczna),
  • tłumaczenie symultaniczne rozmów,
  • tłumaczenia pisemne dokumentacji technicznej – protokołów, instrukcji obsługi, wytycznych,
  • sporządzanie tabel, tworzenie protokołów i przygotowywanie zestawień zarówno w języku polskim jak i niemieckim.

Kandydatom oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z indywidualnie określonymi warunkami,
  • stabilne miejsce pracy z dobrą atmosferą,
  • zatrudnienie na pełen etat,
  • udział w realizacji interesujących projektów,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciekawa praca w jednej z najnowocześniejszych fabryk samochodowych w Polsce – fabryka VW, Białężyce koło Wrześni.

Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie oraz gromadzenie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm..).