Najnowsze oferty pracy

  • Tłumacz języka chińskiego

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Trawniki    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   7 500 - 11 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska tłumaczenie w językach: chińskim i polskim, pomocniczo angielski. tłumaczenie dokumentów z różnych dziedzin. tłumaczenia ustne podczas spotkań, negocjacji, w urzędach, delegacjach itp. tłumaczenie na budowie drogi ekspresowej S12 na odcinku Piaski-Dorohusk; realizacja...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie Tłumacz świętokrzyskie
Tłumacz / nauczyciel języka polskiego

Partner Temps
świętokrzyskie
praca stacjonarna
2505 dni temu

Ogłoszenie numer: 1638291, z dnia 2017-05-19

Firma Partner sp. j. to młoda dynamicznie rozwijająca się Agencja Pracy Tymczasowej wyspecjalizowana w zakresie selekcji i rekrutacji kadry pracowniczej.

Od kilku lat sukcesywnie rozbudowujemy bazę o coraz to nowych Klientów.
Główna siedziba firmy znajduje się w Piasecznie k/ Warszawy.

Personel tworzący firmę PARTNER sp. j. posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte dzięki obsłudze jednych z największych tego typu Agencji w Polsce.

Nabyta w ten sposób wiedza i kompetencje, pozwala nam na profesjonalne zaspokajanie oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów z każdej branży.

W realiach stale zmieniających się potrzeb, charakteryzuje nas szczególna otwartość, elastyczność w działaniu oraz szybka i kompleksowa obsługa.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi dawały Państwu najwyższą satysfakcję.
Wielu naszych klientów codziennie docenia profesjonalizm i zaangażowanie stale z nami współpracując.

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • nauka języka polskiego osób z Nepalu, które będą skierowane do pracy w Polsce,
  • nauka będzie odbywać się w języku angielskim,
  • miejscem wykonywania pracy będzię Kathmandu (Nepal),

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego (mile widziana potwierdzona certyfikatami)
  • mile widziane wykształcenie pedagogiczne,
  • mile widziane doświadczenie w nauce języków obcych,
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność,
  • gotowość do wyjazdu do Nepalu,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność.

Oferujemy

  • zakwaterowanie w Kathmandu,
  • pracę z możliwością rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń,
  • elastyczne godziny pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie