Zobacz więcej ofert pracy

Tłumacz

Provident Polska S.A.
Warszawa, Biuro Główne w Warszawie
praca stacjonarna
4689 dni temu

Provident Polska S.A. należy do notowanej na londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych grupy International Personal Finance. Korzenie firmy sięgają 1880 r. Spółka jest liderem na rynku szybkich pożyczek konsumenckich i jednym z największych brytyjskich pracodawców w kraju.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Tłumacz

Oddział: Warszawa
Teren wykonywania pracy: cała Polska

Nr Ref.: 47/03

Zadania:
  • Tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne
  • Tłumaczenie i asystowanie gościom zagranicznym i członkom Zarządu Spółki podczas licznych wyjazdów służbowych na terenie Polski
  • Tłumaczenie pisemne z języka polskiego na angielski i z angielskiego na polski (szeroki zakres tematyczny)
  • Pomoc w zakresie tłumaczeń dla obcokrajowców pracujących w Spółce
  • Współpraca w zakresie tłumaczeń z różnymi działami na wszystkich szczeblach organizacyjnych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (lingwistyka, filologia angielska)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku tłumacza
  • Bardzo dobra znajomość słownictwa biznesowego (finanse, bankowość, prawo)
  • Zdolności interpersonalne
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • Gotowość do odbywania licznych podróży służbowych
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w renomowanej, stabilnej firmie międzynarodowej oraz możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju.