Zobacz więcej ofert pracy

Trener Assessment Center HR

PGB Human Resources
Bydgoszcz
praca stacjonarna
2814 dni temu

PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi:rekrutacja pracowników, selekcja i doradztwo personalne (Assessment Center, testy osobowościowe, werbalne, analityczne, head-hunting, executive search), szkolenia i rozwój (teambuilding, Development Center), doradztwo HR (audyty potencjału pracowników, jakości obsługi klienta, motywacji, coaching kariery, employer branding), outsourcing HR (wsparcie sił sprzedaży, interim management) obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr ref.: TAC_0716_BYD_ZAG
Opis stanowiska:
  • Organizacja i prowadzenie sesji Assessment Center dla pracowników średniego i wyższego szczebla,
  • Organizacja i prowadzenie sesji feedbackowych po AC,
  • Opieka nad współpracą z zewnętrznymi partnerami,
  • Tworzenie raportów i analiz dotyczących zasobów ludzkich.
Wymagania:
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu Assessment Center dla pracowników średniego i wyższego szczebla w dużej międzynarodowej firmie,
  • Znajomość zadań AC, posiadanie własnej bazy ćwiczeń AC,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie PowerPoint oraz Excel),
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne,
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy.
Oferujemy:
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w różnych obszarach HR,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
PGB Human Resources proponuje liczne rozwiązania outsourcingowe takie jak: doradztwo personalne (rekrutacja i selekcja, audyt personalny, szkolenia), praca tymczasowa, koordynacja przedstawicieli handlowych oraz telemarketerów, obsługa personalna imprez okolicznościowych (targi, konferencje).

PGB Human Resources przeprowadza kilkadziesiąt projektów rekrutacyjnych miesięcznie. W związku z tym zapraszamy do przesyłania cv na adres rekrutacja@pgbhr.com z informacją na temat branży i stanowisk, którymi jesteście Państwo potencjalnie zainteresowani. W przypadku pojawienia się odpowiedniej oferty pracy, skontaktujemy się telefonicznie lub poprzez adres e-mail.

PGB Human Resources Sp. z o.o.

info@pgbhr.com

www.pgbhr.com

Specjalizacje rekrutacyjne:
  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B

Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres

rekrutacja@pgbhr.com