Zobacz więcej ofert pracy

Trener - Coach

Advisory Group TEST Human Resources
lubuskie, cała Polska
praca stacjonarna
2912 dni temu

Dla naszego Klienta, lidera rynku wśród firm szkoleniowych, działającego, m.in. dla branży automotive, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

cała Polska
Nr ref.: 5535

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie trenerskie w prowadzeniu szkoleń/coachingów dla branży motoryzacyjnej
  • Doświadczenie w pracy w firmie branży automotive
  • Zainteresowanie motoryzacją, wiedza produktowa, znajomość procesów w sprzedaży lub procesów w serwisie
  • Zdecydowanie w działaniu oraz bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziane)
  • Gotowość do nawiązania długotrwałej współpracy w zakresie prowadzenia szkoleń / coachingów dla pracowników branży motoryzacyjnej

Obowiązki:

  • Prowadzenie szkoleń / coachingów
  • Badanie potrzeb szkoleniowych i opracowywanie programów szkoleniowych
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych, prezentacji i opracowań merytorycznych

Oferujemy:

  • Współpracę w systemie projektowym
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dynamiczną pracę w zespole profesjonalistów