Najnowsze oferty pracy

  • Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, ul. Puławska 278    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  część etatu
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych (terapia manualna, kinezyterapia), przeprowadzanie instruktażu zaproponowanych ćwiczeń, indywidualne podejście do każdego pacjenta z uwzględnieniem jego potrzeb, prowadzenie dokumentacji medycznej według...
Zobacz więcej ofert pracy

Trener / Terapeuta

Fundacja Wspólnota Nadziei
małopolskie, Więckowice k. Krakowa
praca stacjonarna
2516 dni temu

Ogłoszenie numer: 1649125, z dnia 2017-05-29

Fundacja Wspólnota Nadziei działająca na rzecz osób niepełnosprawnych z autyzmem i pokrewnymi zaburzeniami poszukuje:

Miejsce pracy: małopolskie, Więckowice k. Krakowa

Nr Ref.: Trener / Terapeuta

Opis stanowiska

  • planowanie, organizowanie, prowadzenie, dokumentowanie i ocena zajęć rehabilitacyjnych i terapeutyczno-edukacyjnych (indywidualnych i grupowych) dających osobom z autyzmem możliwość nauki i samodzielnego wykonywania użytecznej pracy, rozwijania ich zaradności życiowej, kształtowania samodzielności, poszerzania wiedzy o świecie i o nich samych,
  • tworzenie i realizacja indywidualnych planów działania dla powierzonych pracownikowi uczestników zajęć.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (kierunki pedagogiczne i pokrewne lub inne kierunki humanistyczne związane z terapią lub nauczaniem) i/lub specjalistyczne szkolenia w zakresie pracy, terapii, rehabilitacji dorosłych osób niepełnosprawnych,
  • doświadczenie w pracy z dorosłymi osobami ze spektrum autyzmu,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • szkolenia z zakresu pracy z osobami z autyzmem,
  • możliwość stałej współpracy.