Zobacz więcej ofert pracy

Trener Wewnętrzny

Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.
łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
praca stacjonarna
2453 dni temu

Megatech Industries Tomaszów (dawniej Boshoku Automotive Poland), zatrudniająca ponad 900 osób, specjalizująca się produkcji elementów interior dla branży automotive, poszukuje aktualnie kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Nr ref.: HR/2017
Zadania:
  • Dbanie o rozwój kompetencji Pracowników;
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń wstępnych oraz edukacyjnych dla Pracowników (w tym szkoleń „On the Job”);
  • Planowanie i organizacja szkoleń krzyżowych;
  • Organizacja i uruchomienie Centrum Szkoleniowo-Rozwojowego – opracowanie schematu działania we współpracy z kierownictwem produkcji;
  • Diagnozowanie potrzeb szkoleniowych;
  • Sprawdzanie zdolności manualnych Pracowników;
  • Monitorowanie i prowadzenie matryc kompetencji Pracowników.
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów;
  • Otwartość i proaktywność;
  • Nastawienie na realizację celu;
  • Znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • Interesujące i samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pakiet socjalny.