Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Trener Zachodniopomorskie
Trener zarządzania projektami PRINCE2/PMBOK

PGB Human Resources
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
2667 dni temu

Agencja Personalna PGB HR dla swojego Klienta - jednej z najdynamiczniejszych spółek na rynku szkoleń akredytowanych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie
Nr ref.: TZP_0916_KRA_BUD
Opis stanowiska:
  • prowadzenie szkoleń akredytowanych z zakresu zarządzanie projektami (PRNCE2, IPMA, PMBOK)
  • prowadzenie szkoleń w pokrewnych dziedzinach , zgodnie z kwalifikacjami kandydata,
  • dodatkowo prowadzenie szkoleń m.in. Agile, SCRUM,
  • pomoc w rozbudowie oferty obejmującej uzgodnione obszary,
  • wsparcie merytoryczne i marketingowe firmy w obszarze zarządzania projektami.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • warunek konieczny posiadanie certyfikatu PMP,
  • minimum 3 letnie doświadczenie  w zarządzaniu projektami,
  • doświadczenie w zakresie szkoleń,
  • znajomość języka angielskiego, pozwalająca na przeprowadzanie szkoleń również w języku angielskim,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Mile widziane:

  • certyfikat z zakresu PRINCE2, M_o_R, IPMA, AgilePM, SCRUM,
  • ukończone kursy trenerskie lub ukończone studia MBA,
  • doświadczenie na stanowisku managerskim,
  • doświadczenie w zakresie zarządzania ryzykiem,
  • doświadczenie w praktycznym zastosowaniu metodyki PRINCE2.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia uprawnień trenerskich (akredytacji trenerskich),
  • wspólne zaplanowanie ścieżki rozwoju - dynamiczny rozwój poprzez szkolenia wraz z certyfikacją,
  • szkolenia certyfikowane,
  • współpracę opartą na indywidualnych uzgodnieniach.

IT and TELECOM

recruitment practice
Rekrutacja pracowników
w IT i telekomunikacji
PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi:
  • rekrutacja pracowników, selekcja i doradztwo personalne (Assessment Center, testy osobowościowe, werbalne analityczne, head-huniting, executive search),
  • szkolenia i rozwój (teambulding, Development Center),
  • doradztwo HR (audyty, systemy motywacyjne),
  • outsorcing (wsparcie sił sprzedaży, interim management).
PGB Human Resources Sp. z o.o.

info@pgbhr.com

www.pgbhr.com

Numer w rejestrze agencji: 6457

Nasze usługi:
  • Rekrutacja i selekcja
  • Head-hunting
  • Executive search
  • Testy kompetencyjne
  • Assessment Centre
Specjalizacje rekrutacyjne:
  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B

Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres

rekrutacja@pgbhr.com