Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

UI Designer

Fibar Group S.A.
Poznań
praca stacjonarna
2725 dni temu

Jesteśmy pasjonatami, marzycielami, szaleńcami, którzy stworzyli zaledwie kilka lat temu inteligentny, bezprzewodowy system automatyki budynkowej FIBARO - tworząc jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży Smart Home na świecie.

Jeśli chcesz być twórcą jutra, a nie naśladowcą, rozumiesz świat nowoczesnych technologii lub po prostu masz pomysł jak realizować swoje pasje w pracy - dołącz do nas!

UI Designer
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
  • projektowanie interfejsów dla urządzeń mobilnych (iOS i Android),
  • projektowanie interfejsów aplikacji webowych,
  • optymalizowanie istniejącego systemu pod kątem usabilty i user friendly,
  • opracowywanie interakcji użytkownika na podstawie statycznych obrazów,
  • dbanie o wygląd końcowych aplikacji.

Wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych i mobilnych - chcielibyśmy zobaczyć Twoje portfolio projektów,
  • umiejętność tworzenia prostych i przyjaznych interfejsów dla skomplikowanych systemów,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • otwartości i twórczego podejścia z umiejętnością uzasadniania swoich wyborów projektowych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie,
  • dostęp do najnowszych technologii oraz uczestnictwo w tworzeniu "technologicznego jutra",
  • przyjazną atmosferę pracy ukierunkowaną na rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w niebanalnym, pełnym pasji, kompetentnym i energicznym zespole,
  • pełną wyzwań pracę w innowacyjnym, międzynarodowym środowisku.