Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

UI Developer (Angular 2)

New-Invest
Kraków
praca stacjonarna
2631 dni temu

New-Invest  poszukuje specjalistów do firmy w Krakowie, posiadającej swoją centralę także w Londynie, związanej z branżą fotograficzną na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Do głównych obowiązków na stanowisku należą:
  • utrzymanie produktów firmy (usługi związane z portfoliem dla fotografów,produkt innowacyjnego prezentowania obrazów w Internecie i inne usługi)- ich ciągły, twórczy, kreatywny rozwój
  • praca w metodologii Agile (z wykorzystaniem Angular 2).
Wymagania na tym stanowisku:
  • znajomość Angular 2,
  • b. dobra znajomość: HTML5, JavaScript, CSS 2/3, SASS,
  • znajomość Git, Composer,
  • znajomość programów: Photoshop, Illustrator,
  • komunikatywny j. angielski.
Mile widziane umiejętności:
  • umiejętność tworzenia testów jednostkowych i integracyjnych,
  • znajomość: PHP5 / PHP7,
  • znajomość: Node.js,
  • umiejętność pracy z systemami pochodzącymi z rodziny Linux,
  • znajomość: ECMAScript 6.
Oferta zakłada:
  • wynagrodzenie w wysokości 6000-11000 zł netto na B2B (w zależności od doświadczenia kandydata i znajomości technologii),
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • elastyczne godziny pracy,
  • płatny urlop w ciągu 20 dni w roku wraz z 8 dniami do wykorzystania w święta,
  • płatny urlop zdrowotny,
  • benefity:
    • kursy online (wg ustaleń pracownika, opcje na akcje),
    • dogodne położenie biura wraz z bezpłatnym parkingiem, blisko stacji PKP Kraków Łobzów