Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Programista C# Kraków
UNS BOX TEST Automation Engineer C#

Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
3123 dni temu

Poszukujemy testerów znających język C# i środowisko .net do pracy nad tworzeniem, rozwijaniem i utrzymywaniem automtycznych testów boxowych w języku C#. Razem z nami będziesz współtworzył UNS (Unified Network Services) - produkt, który scala nowoczesne systemy łączności bezpieczeństwa publicznego LTE, Astro i Dimetra pod kątem Location, Presence oraz QoS, a po przetworzeniu udostępnia dane zewnętrznym aplikacjom poprzez publiczne API. UNS w całości jest tworzony, testowany i przygotowywany dla klienta w naszym centrum R&D w Krakowie.

Miejsce pracy: Kraków

Scope of Responsibilities/Expectations:

Zakres obowiązków będzie obejmował:
- Projektowanie, implementację, testowanie oraz rozwój i utrzymywanie oprogramowania elementów systemu łączności bezpieczeństwa publicznego; projekty prowadzone są z wykorzystaniem metodyki Agile.
- Tworzenie i utrzymywanie automatycznych procedur testowych
- Wykonywanie testów zgodnie z test planem
- Analizowanie wymagań i tworzenie procedur testowych, które efektywnie weryfikują funkcjonalność
- Tworzenie i utrzymywanie środowiska testów automatycznych
- Wykonywania testów manualnych

Specific Knowledge/Skills:

Specific Skills

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe na kierunku: informatyka, telekomunikacja, elektronika automatyka i robotyka, elektrotechnika, fizyka lub pokrewnym
- Praktyczna znajomość języka C#
- Umiejętność analizowania wymagań i specyfikacji
- Dobra zdolności rozwiązywania problemów
- Umiejętność debuggowania
- Zainteresowania testerską ścieżką kariery
- Nastawienie na jakość i ulepszenie procesu
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Poniższe umiejętności będą dodatkowym atutem:
- Doświadczenie w automatyzacji testów (preferowana testowania API z użyciem środowiska .NET)
- Doświadczenie z BDD (np. Specyfikacja Przez Przykłady)
- Testowanie obciążenia
- Znajomość systemów Dimetra/Astro/LTE
- Znajomość metody testowania
- Znajomość protokołów TCP/IP
- Znajomość narzędzi testowych z uwzględnieniem narzędzi do testów automatycznych
- Technologie .NET (WCF, WPF)
- Znajomość systemu operacyjnego Windows
- Znajomość SQL

Naszym pracownikom oferujemy:
- Wyjątkową atmosferę pracy w międzynarodowym  zespole
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Prywatną opiekę medyczną
- Ubezpieczenie na życie
- Zajęcia sportowe w ramach funduszu socjalnego
- Zapewniamy również możliwość skorzystania z pomocy finansowej w podnoszeniu kwalifikacji
- Kandydatom spoza Małopolski oferujemy pakiet relokacyjny ułatwiający sprawną przeprowadzkę i zamieszkanie w Krakowie

Jeśli chcesz razem z nami współtworzyć systemy bezpieczeństwa publicznego i wprowadzać w życie innowacje mające znaczenie w ważnych momentach, prześlij swoje CV i list motywacyjny w języku angielskim korzystając z naszej strony rekrutacyjnej: careers.motorolasolutions.com badz drogą mailową: aplikuj@motorolasolutions.com

If interested please apply through online form available at APLIKUJ TERAZ button below.