Zobacz więcej ofert pracy

Videographer (m/f)

Warwick GmbH & Co.Music Equipment KG
Niemcy, Markneukirchen
praca stacjonarna
3529 dni temu

Ogłoszenie numer: 498687, z dnia 2014-08-22

Firma Warwick GmbH & Co Music Equipment KG, rozbudowując zespół pracowniczy w Markneukirchen/Niemcy poszukuje odpowiednio wykwalifikowanych osób, które swoim zaangażowaniem wniosą wkład w dalszy rozwój firmy. Zostań członkiem naszego zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy, Markneukirchen

Nr Ref.: Videographer

Opis stanowiska

  • Realizacja nagrań audio-video
  • Produkcja oraz edycja filmów prezentujących instrumenty oraz wzmacniacze muzyczne, wywiady z artystami, dokumentacja eventów, oraz nagrania DVD
  • Zarządzanie firmowym kanałem YouTube
  • Długoterminowe zatrudnienie, praca na 3-5 lat w Markneukirchen (Niemcy)

Wymagania

  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zamiłowanie do instrumentów oraz sprzętu muzycznego
  • Skuteczność w działaniu, zarówno w pracy w grupie jak i indywidualnie
  • Zrozumienie przebiegu całości pracy, od nagrania audio-video po dalszą edycję i publikację
  • Zamiłowanie do najnowszych trendów panujących na kanałach social media oraz zainteresowanie internetem
  • Pożądane doświadczenie w pracy w studio oraz swoboda w  uchwyceniu obrazu i dźwięku w warunkach pozastudyjnych.
  • Znajomość urządzeń rejestrujących zarówno ze stałą jak i wymienną optyką (Sony, Panasonic, GoPro)
  • Znajomość profesjonalnego sprzętu audio (Sennheiser, Neumann, UC, Mackie), sprzętu studyjnego, oświetleniowego, oprogramowania audio oraz wideo na platformie Mac ( ProTools 10, Cubase LE, Premiere Pro CS5.5, After Effects CS5.5 ).
  • Zdolność dostosowywania nagrania do obecnie panującego stylu w firmie
  • Kreatywność we wdrażaniu własnych pomysłów do codziennej pracy
  • Komunikatywność w języku angielskim lub niemieckim