Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    4 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    9 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
Zobacz więcej ofert pracy

Wdrożeniowiec Systemów Informatycznych

Rekord SI sp. z o.o.
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
2783 dni temu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Zadania:
  • udział w realizacji projektów informatycznych,
  • prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi oprogramowania,
  • konsultacje wdrożeniowe, analiza i rozwiązywanie problemów,
  • wsparcie procesów rozwoju oprogramowania.
Oczekujemy:
  • wyższego wykształcenia (lub studentów ostatniego roku na kierunku: informatyka, ekonomia lub pokrewnym),
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomości relacyjnych baz danych oraz języka SQL.
Mile widziane:
  • znajomość tematyki zarządzania dokumentami w administracji samorządowej oraz przedsiębiorstwach,
  • znajomość PostgreSQL, Firebird.
Zapewniamy:
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • uczestnictwo w realizacji ambitnych projektów.
O firmie:

Działamy na rynku IT od 1989 roku, oferując kompleksowe informatyzacje przedsiębiorstw i urzędów. Nasze produkty: RATUSZ® i Rekord.ERP zostały wdrożone w ponad 300 jednostkach administracji publicznej i 200 przedsiębiorstwach z terenu całego kraju.

Jesteśmy laureatami takich nagród, jak: Przedsiębiorstwo Fair-Play, Lider Polskiego Biznesu, Firma Dobrze Widziana. Przyznane wyróżnienia potwierdzają nasze wartości: jakość produktów, etykę w biznesie oraz odpowiedzialność za pracowników i otoczenie.

Zapraszamy do naszego zespołu!

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.