Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Web Designer

PKO BP Finat Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3201 dni temu

PKO BP Finat Sp. z o. o. oferuje kompleksowe usługi agenta transferowego i usługi pomocnicze z wykorzystaniem rozwiązań informatycznych, operacyjnych i infrastrukturalnych. Ponadto świadczy usługi outsourcingu kadr IT – bodyleasingu. (Agencja zatrudnienia numer certyfikatu 10968). Jest właścicielem brandu: Platforma Inteligo - zaawansowanego technologicznie rozwiązania informatycznego o unikatowej funkcjonalności na rynku usług finansowych w Polsce.

PKO BP Finat Sp. z o.o. poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: WD/07/2015

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i współtworzenie aplikacji, komponentów oraz usług

  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem

  • udział w ciekawych projektach realizowanych na potrzeby sektora branży telekomunikacyjnej

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w projektowaniu i rozwijaniu aplikacji webowych

  • znajomość technologii: HTML 5, CSS 3, HTML responsive, Bootstrap (lub podobne), Gulp/Grunt, Sass/Less, Git, Angular js,

  • wykształcenie wyższe - techniczne

  • uumiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w zgranym i doświadczonym zespole

  • możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • umowę o pracę

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach następującego oświadczenia:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez PKO BP Finat Sp. zo.o. z siedzibą przy ul. Grójeckiej 5 w Warszawie moich danych osobowych w celu realizacji tego procesu rekrutacyjnego oraz innych procesów rekrutacyjnych realizowanych w przyszłości przez PKO BP Finat Sp. zo.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany, iż:

  • administratorem moich danych osobowych zebranych na podstawie niniejszej zgody jest PKO BP Finat Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Grójeckiej 5 w Warszawie,
  • moje dane osobowe mogą zostać udostępnione PKO Bankowi Polskiemu SA i innym podmiotom z Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego* w celach rekrutacyjnych,
  • mam prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.

*lista podmiotów znajduje się pod linkiem