Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Webdeveloper Wrocław
Web Developer / Programista PHP

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
2767 dni temu

Jesteśmy nowoczesną agencją doradztwa personalnego oraz dostawcą rozwiązań informatycznych dla branży Human Resources. Naszą misją jest wszechstronne wspieranie Klientów w budowaniu kadry przedsiębiorstwa.

Naszym Klientem jest agencja interaktywna, która zajmuje się projektowaniem i prowadzeniem stron internetowych (portale tematyczne, e-commerce, strony prywatne). Aktualnie firma poszukuje Web Developera ze znajomością programowania w PHP.

Wrocław
nr ref. WED/WW/09/2016

Zadania:
  • Tworzenie stron internetowych / sklepów internetowych na zlecenie klientów indywidualnych i biznesowych
  • Rozwój istniejących stron i aplikacji WWW
  • Projektowanie systemów webowych oraz ich wdrażanie u klientów

Oczekujemy:
  • Doświadczenie w programowaniu w PHP
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość popularnych frameworków PHP
  • Znajomość JavaScript (w tym technologii AJAX, jQuery)
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem i optymalizacją wydajności aplikacji webowych
  • Umiejętność tworzenia kodu HTML i CSS
  • Znajomość relacyjnych baz danych (m.in. MySQL)
  • Znajomość SVN/GitHub
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość środowiska uniksowego

Oferujemy:
  • Umowa o pracę lub współpraca B2B
  • Udział w ciekawych projektach oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w przyjaznej atmosferze

recruit_bottom2.jpg