Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Web Developer

SoftVig Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
Szczecin
praca stacjonarna
2849 dni temu

Producent rozwiązań informatycznych dla branży motoryzacyjnej

W ramach krajowych i zagranicznych projektów SoftVig (www.softvig.pl) tworzy, wdraża i serwisuje systemy biznesowe dla sieci autoryzowanych salonów oraz importerów wiodących marek. Domeną firmy są aplikacje w technologiach Microsoft .NET i aplikacje działające w środowiskach rozproszonych.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: DP 3/16
Opis stanowiska:
  • Tworzenie aplikacji webowych dla branży motoryzacyjnej
  • Utrzymywanie i wsparcie istniejących systemów
Wymagania:
  • Umiejętność programowania w JavaScript
  • Dobra znajomość HTML5, CSS3, jQuery
  • Znajomość  AngularJS, Bootstrap
  • Znajomość jednego lub kilku frameworków MVC ( np. Symfony, Yii , ASP.NET MVC  lub inne)
  • Znajomość systemów kontroli wersji SVN lub Git
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
Mile widziane:
  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Znajomość języka C#
  • Znajomość Entity framework i ASP.NET MVC
  • Znajomość MS SQL
  • Znajomość środowiska Visual Studio 2010+
Oferujemy:
  • Pracę o charakterze stacjonarnym
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia z zakresu realizacji projektów dla branży motoryzacyjnej o zasięgu ogólnokrajowym i międzynarodowym
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT
  • Przyjazne środowisko pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku