Zobacz więcej ofert pracy

Web Developer

NBC Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2747 dni temu

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: WD/WAW/0916/MK

Wymagania:
  • Minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość: HTML5, CSS, Angular, Javascript
  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem UX design
Opis stanowiska:
  • Tworzenie i modyfikacja frontendu stron WWW oraz witryn intranetowej
  • Udział w tworzeniu najnowocześniejszych rozwiązań online z wieloma funkcjonalnościami
  • Udział w tworzeniu platform, systemów
  • Tworzenie i modyfikacja istniejących webowych interfejsów użytkownika
  • Przygotowanie graficzne elementów witryn
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji zawodowych
  • Wsparcie dedykowanego specjalisty w procesie rekrutacyjnym oraz podczas współpracy

NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a 53-234 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe w celach rekrutacyjnych. Po skontaktowaniu się z wybranymi kandydatami, za odrębnie udzieloną zgodą w/w dane osobowe będą udostępnione podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy. Osobom aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz cofnięcia zgody.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a, 53-234 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia zleconego procesu rekrutacji oraz udostępnienie moich danych osobowych podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy na stanowisku Web Developer".

"Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych."