Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Web Developer

MERA-SYSTEMY sp. z o.o.
mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
praca stacjonarna
3640 dni temu

Ogłoszenie numer: 435348, z dnia 2014-05-06

W Mera-Systemy sp. z o.o. tworzymy automaty biletowe i inne urządzenia, których głównym przeznaczeniem jest obsługa pasażerów komunikacji miejskiej.

Nasze produkty znajdują zastosowanie w największych polskich miastach, m. in: Warszawie, Wrocławiu, Łodzi.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi firmy możemy zaoferować kolejnej osobie pracę na stanowisku Programisty.

Miejsce pracy: mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki

Nr Ref.: web/04

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Projektowanie i tworzenie interfejsu użytkownika dla urządzeń samoobsługowych
  • Analiza wymagań
  • Wsparcie zespołu projektowego
  • Administrowanie i rozbudowa portalu internetowego firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (lub ostatni rok studiów)
  • Znajomość HTML 5, CSS 3, JavaScript
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętności wykonania grafik potrzebnych w interfejsach użytkownika i stronach web, znajomość trendów w projektowaniu interfejsów użytkownika z uwzględnieniem zasad ergonomii
  • Poczucie estetyki

Mile widziane:

  • Umiejętność programowania w języku C++ (Qt/QML)
  • Znajomość systemów z rodziny Linux
  • Znajomość systemu kontroli wersji SVN
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność oraz zdolność szybkiego uczenia się

Oferujemy

  • Interesująca praca w firmie z polskim kapitałem
  • Samodzielne stanowisko
  • Premie za zakończone projekty
  • Kontakty z przedstawicielami światowych firm technologicznych
  • Dobre perspektywy rozwoju zawodowego