Zobacz więcej ofert pracy

Web Developer

Cyclad Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3613 dni temu

Oferta aktualna do: 2014-05-16

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: CC14/WEBDEVELOPER/WAW/PRACA/1142
Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
  • Budowanie złożonych aplikacji webowych opartych na interfejsie API
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Tworzenie i implementowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta
Wymagania wobec Kandydata:
  • Bardzo dobra znajomość HTML5 / CSS / JavaScript i jQuery
  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem: AngularJS, Node.JS lub Javascript MVC
  • Znajomość różnorodnych technik projektowania stron (responsive design, ergonomic design, mobile)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub języka francuskiego
Oferujemy:
  • Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zdobycie ciekawych doświadczeń przy realizacji projektów zagranicznych z branży multimedialnej
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacjnych(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)