Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Web Publisher

Hays Poland
Warszawa
praca stacjonarna
2685 dni temu
Warszawa
Warszawa
Nr Ref.: 1081595

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Web Publisher - praca od zaraz!

W imieniu naszego klienta, międzynarodowej agencji reklamowej, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Web Publisher.

Web Publisher odpowiedzialny będzie za wdrażanie i lokalizowanie stron internetowych (w tym kart produktowych i stron kampanijnych), modyfikację i implementację kodu HTML oraz optymalizację grafiki w podstawowym zakresie.

Do aplikowania zapraszamy osoby, mające wiedzę na temat kodowania HTML, znające podstawy programu Photoshop (zatrudnione osoby będa optymalizować zdjęcia, kadrować, zmieniać ich rozmiar itp.). Wymagana jest bardzo dobra obsługa komputera oraz wielozadaniowość. Ponadto od kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie w zgranym i kreatywnym zespole. Zatrudnione osoby moga liczyć na Umowę o Pracę oraz rozbudowany pakiet pracowniczych benefitów. Wynagrodzenie do 4000 PLN brutto.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl