• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    14 godz.
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Webmaster/Grafik

Mikrotech S.A.
podkarpackie, Mikrotech S.A. Krosno
praca stacjonarna
3443 dni temu

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Mikrotech S.A. Krosno

Opis stanowiska:
  • tworzenie serwisów i aplikacji internetowych

  • tworzenie projektów graficznych oraz ich przygotowanie do druku

  • czynny udział w procesie kreowania pomysłów i koncepcji dla kampanii internetowych, katalogów produktowych, wszelkich materiałów reklamowych

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość HTML, PHP, CSS

  • biegła znajomość programów graficznych Adobe Photoshop i Corel Draw

  • znajomość najnowszych trendów w grafice komputerowej i projektowaniu graficznym

  • znajomości zasad kompozycji oraz typografii w internecie

  • kreatywność, wyczucie estetyki

  • samodzielność przy realizacji projektów, dokładność

  • zaangażowanie, umiejętność pracy w grupie

  • portfolio prac do wglądu

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość podstaw fotografii

  • dobra znajomość adobe indesign

  • znajomość standardów pozycjonowania stron internetowych (SEO)

  • znajomość analityki webowej – Google Analytics i Google Webmaster Tools

Oferujemy:
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • zatrudnienie na umowę o pracę