Najnowsze oferty pracy

  • Manager Produkcji Spożywczej

    "GOM" Owczarek Sp. k.   śląskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Kamieńsk
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie codziennymi operacjami produkcyjnymi, zapewniając efektywność i wysoką jakość produktów; Koordynacja pracy zespołu produkcyjnego w celu osiągnięcia wyznaczonych celów produkcyjnych; Monitorowanie wskaźników wydajności i podejmowanie działań...
Praca.pl Praca śląskie Sosnowiec Kierownik Zakładu Produkcyjnego Sosnowiec
Z-ca Kierownika Zakładu Produkcji Konstrukcji Stalowej

Przedsiębiorstwo Budowlane
Sosnowiec
praca stacjonarna
2375 dni temu

Ogłoszenie numer: 1803338, z dnia 2017-09-25

Przedsiębiorstwo Budowlane "BUDIREM" zatrudni od zaraz:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

  • bezpośredni nadzór nad produkcją konstrukcji stalowych i prowadzenie pełnej dokumentacji związanej z produkcją

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (konstrukcje stalowe)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia kontroli spoin minimum VT2 lub PT, MT
  • uprawnienia UT (ewentualnie do przyuczenia)
  • możliwość pracy w delegacji
  • doświadczenie w montażu konstrukcji

Oferujemy

  • pracę na stałe
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Poznaj

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych.