Zobacz więcej ofert pracy

Zarządca posiadłości (k/m)

Klient portalu Praca.pl
zachodniopomorskie, Niemcy (Rugia)
praca stacjonarna
2754 dni temu

Ogłoszenie numer: 1265313, z dnia 2016-09-12

Praca w Niemczech – idealna dla wszystkich, którzy chcą przeżyć

niezapomnianą przygodę i zmienić swoje życie!

Poszukiwany jest pracownik, który będzie odpowiedzialny za pracę oraz za organizację pracy pozostałych osób zatrudnionych na terenie pięknej posiadłości na północy Niemiec (Rugia). Oferta nie dotyczy pracy sezonowej – oferta dotyczy pracy na stałe!

Miejsce pracy: zachodniopomorskie, Niemcy (Rugia)

Opis stanowiska

  • Obowiązki związane z utrzymaniem posesji oraz terenu przyległego,
  • Koordynowanie i rozdzielanie pracy pozostałych osób zatrudnionych (pracownicy utrzymania czystości, pracownicy ochrony, pracownicy zajmujący się kuchnią),
  • Organizacja spotkań, obsługa gości – właściciel posiadłości jest myśliwym, na terenie domu odbywają się spotkania zapalonych myśliwych,
  • Dbanie o dobrą atmosferę – zarówno podczas spotkań jak i na co dzień,
  • Wszystkie inne prace zlecone.

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego – zatrudniona osoba będzie docelowo porozumiewać się z gospodarzami oraz pozostałymi pracownikami jedynie w języku niemieckim. Znajomość j. niemieckiego będzie także wymagana przy pozostałych pracach zawierających się w ofercie (wizyty w urzędach, zakupy),
  • Doświadczenie zawodowe obejmujące wszystkie aspekty ujęte w ogłoszeniu: doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym/zarządcy, szczególnie ważne doświadczenie na stanowisku kierownika kuchni, doświadczenie w pracy na kuchni, doświadczenie w pracy z branży utrzymania czystości, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Sprawność fizyczna.

Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem, jednak będzie ona przydatna jedynie przy rozpoczęciu pracy – docelowo najważniejszym językiem używanym na co dzień będzie j. niemiecki.

Oferujemy

  • Pełne wyposażenie we wszystkie niezbędne sprzęty do pracy jak i do życia (zakwaterowanie, w razie potrzeby dostęp do samochodu, itp.),
  • Pomoc i wsparcie zarówno na początku jak i w trakcie pracy,
  • Pracę dającą możliwość zmienić swoje życie, przeżyć przygodę i zdobyć wyjątkowe doświadczenie,
  • Pracę w wymarzonej lokalizacji - na wyspie z dostępem do morza (Rugia),
  • Konkurencyjne warunki finansowe oparte na niemieckim kodeksie pracy (ok. 40 zł/godzina z możliwością negocjacji warunków finansowych podczas rozmowy kwalifikacyjnej),
  • Pracę w elastycznym systemie godzinowym – wymagana dostępność zgodnie z potrzebami właściciela posesji przy możliwości ustalenia czasu wolnego także przy wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem,
  • Możliwości wizyt w Polsce (po wcześniejszym ustaleniu z właścicielem posiadłości) – pracodawca rozumie, że pracownik pochodzący spoza Niemiec będzie chciał odwiedzać rodzinę/przyjaciół w kraju, z którego pochodzi.

Posiadłość zamieszkana jest przez rodzinę z dwoma prawie dorosłymi córkami. Opieka nad dziećmi nie będzie częścią pracy. Oferta kierowana do wszystkich tych, którzy odważnie patrzą w przyszłość, chcą zmienić swoje życie i nie boją się zmian!

Jeśli:

  • Jesteś w stanie sprostać wymaganiom zawartym w ofercie,
  • Jesteś sprawny fizycznie,
  • Umiesz j. niemiecki i chcesz usprawnić swoją znajomość,
  • Potrafisz zarządzać ludźmi i masz doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Odważnie patrzysz w przyszłość lub po prostu szukasz zmiany – aplikuj.