Zobacz więcej ofert pracy

Zastępca Dyrektora Działu Tradingu

Cinkciarz.pl Sp. z o.o.
małopolskie
praca stacjonarna
2244 dni temu

Spółka Cinkciarz.pl, to lider internetowej wymiany walut. Działa w sektorze FinTech od 2010 roku. Jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Polsce. W 2017 roku znalazła się na 8. miejscu “Listy 200” tygodnika Wprost i 11. “Listy 500” dziennika Rzeczpospolita - co roku Cinkciarz.pl znajduje się na wyższej pozycji w obu rankingach. Pod szyldem Conotoxia spółka zdobywa światowe rynki: firmowe biura są w Londynie, Chicago i na Cyprze. Marka jest partnerem Chicago Bulls i Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Jednym z większym wyzwań stojących przed spółką jest wprowadzenie nowych usług na międzynarodowe rynki.

W związku z nowymi kierunkami rozwoju firmy poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra
Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie, opracowywanie oraz inicjowanie bieżących raportów na potrzeby spółki,
  • monitorowanie, zapewnienie ciągłości działania, usprawnianie oraz nadzór nad systemami transakcyjnymi,
  • negocjowanie najlepszych warunków handlowych z dostawcami płynności, ich wybór oraz bieżąca ocena,
  • inicjowanie, przygotowywanie oraz wdrażanie nowych produktów (instrumentów, narzędzi),
  • inicjowanie, wdrażanie oraz nadzór nad przestrzeganiem procedur obowiązujących w spółce.
Kluczowe kompetencje dla stanowiska:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne / informatyczne,
  • minimum 2 lata doświadczenia w instytucji finansowej,
  • zaawansowana wiedza na temat rynków kapitałowych (w szczególności Forex),
  • bardzo dobra znajomość platform transakcyjnych (MT4/5, cTrader i innych),
  • znajomość narzędzi wspierających Trading (Bloomberg, Reuters i inne),
  • dyspozycyjność – gotowość do pracy zmianowej oraz częstych wyjazdów zagranicznych,
  • biegła znajomość języka angielskiego.
Dodatkowym atutem będzie:
  • licencja maklera papierów wartościowych lub odpowiedni certyfikat Cysec,
  • znajomość narzędzi / baz danych lub języków programowania, takich jak: Matlab, R, SQL, VBA, Java, C++, MQL,
  • znajomość metod ilościowych z zakresu inżynierii finansowej.
Dlaczego Cinkciarz.pl? Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie, która co roku odnotowuje wzrost wartości rynkowej,
  • pracę nad realizacją innowacyjnych projektów,
  • możliwość pracy w otoczeniu międzynarodowym (biura w Chicago, Londynie i na Cyprze),
  • wsparcie w relokacji do Zielonej Góry,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach,
  • lekcje języka angielskiego z native speakerem,
  • wspólne wyjścia i wyjazdy na imprezy dla pasjonatów nowych technologii i gier,
  • firmową strefę gier i relaksu,
  • udział w zajęciach sportowych i bilety na wydarzenia sportowe,
  • świeże owoce,
  • dostęp do firmowej biblioteki.