Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Technologii

    Grupa Mieszko   Racibórz    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 godz.
    Twój zakres obowiązków Projektowanie i wdrażanie nowych wyrobów oraz współudział w procesie uprzemysławiania, Nadzór technologiczny podczas wdrożeń nowych produktów i uruchomień linii technologicznych, Testowanie surowców w warunkach laboratoryjnych oraz produkcyjnych i rekomendacja...
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Kierownik Główny Technolog Poznań
Zastępca Kierownika Działu Technologii i Jakości

KACZMAREK-KOMPONENTY
Poznań
praca stacjonarna
3094 dni temu

Ogłoszenie numer: 831986, z dnia 2015-10-08

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • kontrola jakości surowców i wyrobów gotowych
  • opracowywanie dokumentów jakościowych
  • utrzymywanie kontaktu z zagranicznymi dostawcami oraz kontrahentami w zakresie jakości surowców
  • tłumaczenie dokumentacji jakościowej w języku angielskim
  • udział w pracach Zespołu HACCP
  • opracowywanie dokumentacji systemu jakości

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - technologia żywności + zarządzanie jakością
  • min. 5 - letnie doświadczenie pracy w dziale zapewnienia jakości lub kontroli jakości
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (również słownictwo techniczne)
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • mile widziana znajomość obsługi chromatografu

Oferujemy

Forma zatrudnienia:

  • umowa o pracę (okres próbny –  umowa na czas określony – umowa na czas nieokreślony)

Okres próbny:

  • 6 miesięcy

Wynagrodzenie:

  • 3800 - 4500 zł (brutto)