Zobacz więcej ofert pracy

Zastępca Kierownika Hotelu

Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe "Ustroń" S.A.
Ustroń
praca stacjonarna
2263 dni temu

Ogłoszenie numer: 1893055, z dnia 2018-02-06

Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe „Ustroń” S.A. - największy pracodawca w Ustroniu - poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ustroń

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • realizację strategii sprzedażowej i cenowej, w celu osiągnięcia założonych celów ekonomicznych
  • koordynację codziennego operacyjnego funkcjonowania hotelu (restauracja, recepcja, housekeeping i dział techniczny)
  • przestrzeganie standardów i zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • dbałość o stan techniczny i wartość zasobów hotelu,
  • organizację pracy i zarządzanie zespołem pracowników,
  • współtworzenie budżetów oraz kontrolę ich realizacji,
  • przygotowanie bieżących i okresowych raportów operacyjnych,

Wymagania

  • wykształcenie min średnie (preferowane w obszarze zarządzania, hotelarstwa i/ lub turystyki)
  • 3-letnie doświadczenie zawodowe w hotelu minimum 3*, w tym min. 2 lata na stanowisku kierowniczym
  • dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość j. niemieckiego
  • umiejętność tworzenia silnego, zmotywowanego i zaangażowanego zespołu pracowników
  • łatwość komunikacji i budowania relacji międzyludzkich
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • konsekwencja w działaniu oraz dążenie do osiągania wyznaczonych celów
  • operatywność i samodzielność w działaniu
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji rynkowej,
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego