Zobacz więcej ofert pracy

Zootechnik, technik weterynarii

Sano - Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie, Lubiń koło Trzemeszna
praca stacjonarna
2765 dni temu

Ogłoszenie numer: 1254546, z dnia 2016-09-02

Praca w najnowocześniejszej
fermie krów w Polsce

Jeżeli swoją karierę zawodową wiążesz z hodowlą krów.
Jeżeli chcesz odbyć ciekawy staż.
Szukasz pracy sezonowej, weekendowej.
Jeżeli chcesz pracować na dużej, nowoczesnej fermie mlecznej.

Jesteś:

Zootechnikiem, technikiem weterynarii,
absolwentem med. weterynaryjnej

To właśnie Ciebie chcemy zatrudnić

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Lubiń koło Trzemeszna

Opis stanowiska

  • Aktywna praca przy zwierzętach
  • Pomoc przy zabiegach zootechnicznych i weterynaryjnych
  • Prowadzenie dokumentacji fermowej

Wymagania

  • Chęć do pracy
  • Gotowość do pracy bezpośrednio ze zwierzętami
  • Chęć specjalizacji w kierunku bydła mlecznego
  • Prawo jazdy

Oferujemy

  • Doskonałe warunki pracy: nowoczesne wyposażenie i budynki gospodarskie
  • Różny wymiar czasu pracy (pełen, okresowy, sezonowy, weekendowy)
  • Przyuczenie do pracy zootechnika na różnych stanowiskach
  • Możliwość zakwaterowania na miejscu