Podobne oferty pracy

Zarządca Nieruchomości
Katowice
Zarządca Nieruchomości
Katowice
Nr Ref.: 1016192
W związku z dynamicznym rozwojem dywizji Construction & Property w ramach katowickiego oddziału HAYS Poland, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Zarządca Nieruchomości.
 
 
Ref. nr: 1016192
Możliwe miejsca pracy: Polska Południowa
 
W związku z obecnymi oraz przyszłymi projektami rekrutacyjnymi poszukujemy kandydatów posiadających doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi i/ lub biurowymi, odpowiedzialnych za nadzór nad prawidłową eksploatacją budynków oraz doświadczonych w nawiązywaniu i utrzymywaniu współpracy z najemcami, dostawcami i podwykonawcami.
 
Aplikacje wysłane na poniższy adres będą rozpatrywane pod kątem projektów rekrutacyjnych prowadzonych w obszarze nieruchomości na terenie Polski Południowej, oraz zapewnią kandydatom dopływ aktualnych informacji z rynku pracy.
 
Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami, proszę o kontakt: Barbara Ślipek, tel.: +48 32 603 7494

 
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Załącz pliki do aplikacji

Aplikuj profilem
Nieuzupełniony profilUzupełnij

Rozmiar pliku 15MB | .bmp, .doc, .docx, .gif, .gzip, .jpeg, .jpg, .odt, .pdf, .pjpeg, .png, .rar, .rtf, .tiff, .txt, .xls, .xlsx, .zip

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl