Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Zastępca Kierownika Sklepu Klient portalu Praca.pl

2016-07-20

Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta

lubelskie, Biała Podlaska

dziś

Sprzedaż / Obsługa klienta

lubelskie, Lublin

wczoraj

lubelskie, Lublin, Biała Podlaska, Chełm, Zamość
Polecamy

wczoraj

lubelskie, Chełm, Bełżyce, Puławy, Międzyrzecz Podlaski, Lublin

wczoraj

Zastępca Kierownika Sklepu Budowlanego- Ogłoszenie archiwalne

Praca Orbital Sp. z o.o. / Kadra zarządzająca / Sprzedaż / Obsługa klienta / lubelskie / Chełm

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 947708, z dnia 2016-01-13

Handel hurtowy i detaliczny materiałów budowlanych i wykończeniowych od 1998r.

Obsługujemy rynek lokany jak również posiadamy stałych kontrahentów z Ukrainy.

Posiadamy cztery punkty handlowe. Jesteśmy franczyzą sieci "Drzwi i Podłogi VOX".

Zastępca Kierownika Sklepu Budowlanego

Miejsce pracy: lubelskie / Chełm

Opis stanowiska

  • Efektywne zarządzanie zespołem pracowników
  • Reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców
  • Negocjacje cen i warunków handlowych z dostawcami
  • Pozyskiwanie nowych dostawców dla firmy
  • Monitorowanie rynku i konkurencji

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Doświadczenie w handlu minimum 2 lata zdobyte w  sieci handlowej
  • Umiejętność kierowania zespołem
  • Wiedza z zakresu handlu detalicznego
  • Samodzielność i otwartość na zmiany

Oferujemy

  • Pracę w firmie utrzymującej pozycję lidera na rynku lokalnym
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w zespole posiadającym doświadczenie i wiedzę w sprzedaży

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN