Teraz rekrutuje

Drabpol sp. jawna

4 aktualne oferty pracy od 51 do 250 prac. Elektronika, Elektrotechnika, Energetyka

Firma Drabpol na rynku polskim działa od ponad 36 lat. Od początku swojej działalności działa pod egidą bezpieczeństwa dla transportu. Dla osiągnięcia wymaganych celów, do których należy przede wszystkim dostarczanie klientom produktów, które w jak najszybszym czasie przynoszą wymierne korzyści w postaci oszczędności, stworzyliśmy zespół ponad 70 ludzi. Dla koordynacji jak również i ułatwienia ich pracy wprowadzone zostały u nas procedury: PN – EN ISO 9001:2001 oraz AQAP 2110:2006.  

Działając jako firma handlowo-marketingowa jesteśmy generalnym importerem oraz dealerem na terytorium Polski wielu światowych koncernów, m.in. Continental VDO, Konvekta, Honeywell czy Garmin (więcej). 

Obecnie posiadamy pięć oddziałów w całej Polsce- centralę w Mykanowie k/Częstochowy, salon prezentacyjno-wstawienniczy w Warszawie, oddziały na Lotnisku w Modlinie oraz w Gdańsku i Lublinie. Ponadto dysponujemy siecią ponad 140 serwisów partnerskich. 

Działając jednocześnie w trzech obszarach- morskim, lotniczym i lądowym stworzyliśmy podział w naszej firmie na Działy Lądowy, Morski i Lotniczy. Ponieważ każdy z nich, mimo iż są w strukturze naszej firmy, jest kompletnie inny od pozostałych poniżej zostaną one pokrótce omówione osobno.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy

4

aktualnych ofert pracy

Drabpol sp. jawna

ul. Akacjowa 24/26

42-233 Mykanów/ k.Częstochowy