Kariera w SUEZ
Doświadczenie
SUEZ istnieje na świecie od 150 lat, a na polskim rynku jest obecny od ponad 25 lat!
Przyjazne miejsce pracy
Promujemy w SUEZ pracę zespołową oraz szacunek dla różnorodności, umożliwiamy realizowanie swoich pasji, wspieramy osoby w trudnej sytuacji z ramienia fundacji SUEZ Jesteśmy z Tobą. Aktywnie działamy, by uczynić Grupę SUEZ przyjaznym miejscem pracy.
Ciągłe doskonalenie i zrównoważony rozwój
Wspieramy rozwój naszych pracowników, monitorujemy poziom ich zaangażowania i prowadzimy działania, by zwiększyć ich motywację oraz satysfakcję z wykonywanej pracy.
Dlaczego warto pracować w SUEZ?
  • Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy, która angażuje się w dbanie o dobro naszej planety. Promujemy odpowiedzialne zarządzanie z poszanowaniem otoczenia społecznego, norm prawnych i etycznych.
  • Jesteśmy ogólnopolską Grupą, która ma odwagę mówić i działać na rzecz idei zrównoważonego gospodarowania odpadami. Staramy się przy tym zapewniać swoim Pracownikom godny poziom życia i bezpieczne warunki pracy.
  • Jesteśmy lokalną firmą o wysokich wymaganiach wobec siebie i naszych kontrahentów. Chcemy się uczyć i rozwijać, by oferować coraz lepsze usługi wraz z postępem nowych technologii.
  • Jesteśmy wreszcie ludźmi, którzy tworzą i dbają o relacje oparte na wzajemnym szacunku do siebie, Klientów i środowiska. Wierzymy, że ludzie są największą wartością i robimy wszystko, by nasi pracownicy o tym wiedzieli i czuli się integralną częścią naszej firmy.
Opinie pracowników:
SUEZ to moim zdaniem organizacja, która daje swoim pracownikom szanse na rozwój i osobisty i zawodowy, stawia na różnorodność i daje poczucie stabilnego zatrudnienia. Jeśli jesteś dobry w tym, co robisz to firma wspiera Cię, żebyś miał szansę się rozwijać - czy to w dziale, w którym zaczynasz pracę czy też w innym, w którym będziesz mógł lepiej wykorzystać swój potencjał. Mój przykład pokazuje, że zaczynając od stanowiska specjalisty można po kilku latach kierować kilkunastoosobowym zespołem. Praca w SUEZ dała mi możliwość współpracy ze świetnymi ludźmi, na których zawsze można liczyć i od których wiele się mogłam nauczyć. Praca stawia przede mną coraz to nowe wyzwania, często bywa zaskakująca, nie zawsze pozytywnie, ale to też jest ciekawe doświadczenie ;) Lubię swoją pracę, bo kontrakty, którymi zarządza nasz dział i projekty, którymi się zajmujemy pozwalają mi ciągle uczyć się nowych rzeczy, rozwijać się i stawać się lepszą w tym, co robię. Cenię swoją pracę za to, że gdy wstaję rano i przychodzę do biura to nie patrzę z utęsknieniem na zegarek, modląc się, żeby te osiem godzin minęło jak najszybciej :). Marzena - Kierownik Działu
Bardzo doceniłem to, jak SUEZ zadziałał po praktykach, dając mi możliwość pracy w elastycznych godzinach w trakcie mojego ostatniego roku studiów i dopasowując się do mojej dostępności. Bez tego nie byłbym pewnie tu, gdzie jestem teraz tym bardziej biorąc pod uwagę, że studiowałem Technologię Żywności, a zajmuje się obecnie kontrolingiem. Myślę, że w tej firmie każdy, kto jest zmotywowany i chce się rozwijać będzie miał taką szansę. Olek - Młodszy Kontroler
Praca w SUEZ jest dla mnie spełnieniem aspiracji zawodowych i możliwością rozwijania się. Daje mi możliwość poznawania wspaniałych ludzi i poczucie stabilizacji finansowej.
Ola - Asystentka
W SUEZ Polska pracuję od 6 lat. Pracę rozpocząłem na stanowisku dyspozytora – planisty, jednak dzięki mojemu zaangażowaniu, jak również temu, że Przełożeni je docenili szybko awansowałem na kolejne stanowiska, aż objąłem stanowisko kierownika działu liczącego sobie kilkudziesięciu pracowników. Cieszę się, że mogę pracować w organizacji, która kładzie ogromny nacisk na rozwój swoich pracowników, a jednocześnie jest to miejsce, w którym panuje przyjazna atmosfera, która ułatwia współpracę. Piotr - Kierownik Działu

Aktualne oferty pracy SUEZ Polska Sp. z o.o.

Archiwalne oferty pracy SUEZ Polska Sp. z o.o.