Kornblit & Partners Sp. z o.o.

od 11 do 50 prac. Agencje zatrudnienia

Kornblit & Partners jest firmą doradztwa personalnego. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie – dobieramy najlepszych kandydatów, spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W latach 1999 – 2018 Kornblit & Partners działał pod nazwą Krakowski Instytut Technologii. Dziś, Kornblit & Partners, zachowując ciągłość współpracy z klientami, kontynuuje najlepsze praktyki na rynku. Od początku działalności z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 3000 projektów zarówno dla międzynarodowych koncernów, jak i dla dużych i średnich przedsiębiorstw w Polsce i za granicą.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam szybko i skutecznie wspierać potrzeby naszych klientów niezależnie od wielkości firmy i branży, w której działają. Chętnie podejmujemy się zadań trudnych i niestandardowych. Zawsze działamy rzetelnie i dyskretnie.

Nasz zespół to grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, obszerną wiedzą i znajomością rynku. Przy wyborze osoby dedykowanej do realizacji zlecenia kierujemy się nie tylko jej wiedzą i znajomością rynku, ale także doświadczeniem w rekrutacji na analogiczne stanowiska. Każdy projekt nadzorowany jest przez jednego konsultanta, który odpowiada za całokształt współpracy z klientem.

Aktualne oferty pracy

Firma Kornblit & Partners Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Kornblit & Partners Sp. z o.o.

ul. Grzybowska 2, lok. 81

00-131 Warszawa