Energia dla firm S.A.

od 251 do 500 prac. Elektronika, Elektrotechnika, Energetyka

Energia dla firm S.A. działa na rynku energii od 2010 roku. Od tego czasu firma rozwija się razem ze zliberalizowanym rynkiem i stale ewoluującymi potrzebami Klientów. Sześć lat doświadczeń pozwoliło nam poznać potrzeby nabywców energii i opracować najlepsze sposoby na ich realizację. Wiedza, którą zdobyliśmy pozwala nam na oferowanie szerokiego zakresu usług, innowacyjnych produktów i wysokiej jakości serwisu.

Przedstawiciele naszej firmy to przede wszystkim doradcy, którzy dążą do wspierania swoich Klientów w biznesie. Wsłuchując się w potrzeby tych, z którymi współpracujemy lub mamy nadzieję nawiązać współpracę, dopasowujemy rozwiązania skrojone na miarę każdej firmy. Dzięki temu wypracowaliśmy pozycję jednego z największych niezależnych sprzedawców energii elektrycznej i gazu w Polsce. Stale rozszerzamy portfolio naszych produktów i usług wyznaczając trendy na polskim rynku.

Ten sukces zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą zgrany zespół ponad 150 osób pracujących na terenie całej Polski. Potwierdzeniem silnej pozycji Energii dla firm jest szereg nagród i wyróżnień przyznanych przez naszych Klientów, media oraz branżę.

Aktualne oferty pracy

Firma Energia dla firm S.A. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Energia dla firm S.A.

Wołoska 24

02-675 Warszawa