Teraz rekrutuje

eobuwie.pl S.A.

71 aktualnych ofert pracy Handel i Sprzedaż


Poznaj eobuwie.pl S.A.


Dołącz do lokalnego lidera ze światową perspektywą...
...jeśli praca to dla Ciebie coś więcej! Przyjazna atmosfera, nowe wyzwania, wygodne biuro, możliwość rozwoju, udział w szkoleniach prowadzonych przez najlepszych specjalistów - u nas to codzienność.

eobuwie.pl to miejsce dla ludzi zaangażowanych, którzy nie boją się realizować swoich pomysłów. Stawiamy zarówno na doświadczonych specjalistów, jak i osoby młode, ambitne, które są na początku swojej ścieżki zawodowej. Twoja sumienność, chęć ciągłego rozwoju, wychodzenie z inicjatywą będzie dodatkowym, nagradzanym atutem. Monotonia? Tego słowa nie znamy, ale damy Ci szansę, żebyś sprawdził to sam!

Praca w eobuwie.pl

Zobacz
Dodaj opinię o "eobuwie.pl S.A."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy eobuwie.pl S.A.:
TAMKA

Pracuję tu już 3 lata,dla jednych dużo, dla innych mało. To, jakim eobuwie jest pracodawcą, widać wyraźnie w podejściu do pracownika w czasie kryzysu całej przecież gospodarki. Dla mnie, bardzo dużo znaczy to, że możemy dalej pracować, nikt ze znanych mi osób z dnia na dzień nie stracił pracy. Mam poczucie w tym wszystkim jakiejś stabilności i planu, który pozwoli szybko się otrząsnąć i wrócić do normy, a ta jest w eobuwiu bardzo ok. Począwszy od zespołu i szefostwa, warunków pracy przez pensję, multisport, pakiet medyczny...

ul. Nowy Kisielin-Nowa 9
66-002 Zielona Góra

ponad

2000

pracowników