PTM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Transport, Pojazdy
O FIRMIE

PTM powstał w 1992 r. w okresie niestabilnej sytuacji gospodarczej w Polsce. 
Zaczynając od handlu pojazdami zdobywaliśmy doświadczenie w wymianie zasobów na rynku międzynarodowym. Jego założyciel, Zbigniew Wyszyński do dziś sprawnie współzarządza firmą, która bazuje na wartościach zrównoważonego rozwoju i rodzinności.
Jesteśmy specjalistami w zakresie transportu międzynarodowego (cała Europa oraz Rosja) Elastycznie dopasowujemy się do ciągle zmieniających się warunków rynkowych. Szybko reagujemy na wszelkie zmiany otoczenia prawnego oraz technologicznego, tak aby dostarczać Klientom usługi na stabilnym, wysoce satysfakcjonującym poziomie.

 
SPECJALIZACJA

Obsługujemy klientów działających w przemyśle samochodowym, elektrycznym i elektronicznym, maszynowym i w dziedzinie opakowań. Często realizujemy dla naszych klientów dostawy awizowane na konkretny moment, uczestnicząc w procesie zwiększania efektywności i elastyczności oraz skracania cyklu produkcyjnego zgodnie z koncepcją „just in time”.

Aktualne oferty pracy

Firma PTM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "PTM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

PTM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

ul. Przemysłowa 5

07-200 Wyszków