Grupa Zoeller należy do największych w Europie producentów oferującą pojazdy i inne rozwiązania przeznaczone do utylizacji odpadów.

Aktualne oferty pracy

  • Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

    Zoeller Tech Sp. z o.o.   Rekowo Górne, k. Redy    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat
    14 godz.
    Zakres obowiązków: księgowanie dokumentów w systemie ERP kontrola rachunkowa i merytoryczna dokumentów księgowych, wyjaśnianie niezgodności archiwizacja dokumentów współpraca z innymi działami w celu zapewnienia prawidłowego obiegu dokumentów księgowych wsparcie działu księgowego
  • Specjalista ds. Zakupów i Transportu

    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zakres obowiązków: organizacja transportu – eksport i import, współpraca z agencjami celnymi; zakup materiałów i komponentów produkcyjnych oraz usług; składanie zamówień u dostawców krajowych i zagranicznych; potwierdzanie terminów i warunków dostaw; utrzymywanie stałego kontaktu z...
  • Pomocnik Mechanika - Serwis zabudów pojazdów komunalnych

    Zoeller Tech Sp. z o.o.   Warszawa, Targówek    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   6 000 - 7 000 zł brutto/mies.
    3 dni
    Zakres Twoich obowiązków: wykonywanie prostych prac z zakresu mechaniki pomoc przy pracach serwisowych zabudów pojazdów komunalnych (śmieciarek i zamiatarek) Czego od Ciebie oczekujemy: chęci rozwoju wiedzy i umiejętności z zakresu mechaniki; umiejętności montażu lub naprawy prostych...
  • Serwisant Zabudów Pojazdów Komunalnych - specjalność Elektryk

    Zoeller Tech Sp. z o.o.   Chorzów    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   6 600 - 8 000 zł brutto/mies.
    10 dni
    Zakres Twoich obowiązków: wykonywanie napraw i przeglądów serwisowych zabudów pojazdów komunalnych (śmieciarek i zamiatarek).
  • Monter - Spawacz

    Zoeller Tech Sp. z o.o.   Rekowo Górne, k. Redy    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    13 dni
    Zakres Twoich obowiązków: montaż elementów stalowych wykonywanie spoin sczepnych kontrola poprawności wykonanej pracy
Zobacz archiwalne oferty pracy

5

Zoeller Tech Sp. z o.o.

Nowa 8

84-123 Rekowo Górne