Teraz rekrutuje

Kaczmarek Electric S.A

8 aktualnych ofert pracy Działalność usługowa

Kaczmarek Electric SA ogólnopolska sieć hurtowni elektrotechnicznych - jeden z krajowych liderów rynkowych z siecią blisko 100 oddziałów - hurtowni oraz elektromarketów w całym kraju.

Nasza firma obsługuje klientów z sektora przemysłowego, energetycznego oraz budowlanego, a także klientów indywidualnych. Oferujemy najwyższej jakości towary wiodących polskich producentów, a także produkty zagranicznych firm należących do światowej czołówki.

 

Kaczmarek Electric S.A.od początku swojego istnienia rozwija się w oparciu o trzy wartości: partnerstwo, pasję i profesjonalizm. Oferuje produkty najwyższej jakości, profesjonalne usługi i wsparcie, stawia na prawdziwe partnerstwo w biznesie. W tej firmie z szacunkiem podchodzi się do klientów, dostawców i pracowników. Dzięki takiemu podejściu cieszymy się opinią firmy godnej zaufania.

 

Oferujemy rodzinną atmosferę, profesjonalne wsparcie i rozwój zawodowy. Zapraszamy do współpracy ludzi z pasją.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Kaczmarek Electric S.A"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

8

aktualnych ofert pracy

Kaczmarek Electric S.A

ul. Gajewskich 32

64-200 64- 200 Wolsztyn